Exkluzívna talianska móda, ktorú na trhu máme výhradne my.

Vyberáme kolekcie priamo v Taliansku, jedinečné a extravagantné kúsky. Ponúkame dizajnérske talianske kožené kabelky, doplnky, opasky, kožené diáre. Objavte Florentínske módne hodvábne šatky so sýtymi farbami a tradíciu zo sveta módy, čipkové luxusné silonové ponožky, doplnky, luxusné náramky, okuliare v glami outfitoch a módne kusky za prijateľné ceny. Buďte zmyselne elegantná v šatách, klobúkoch a vytvorte si vlastný štyl v značke MonnaLucia.
Lucia Hašková Medvedíková
Lucia Hašková Medvedíková - zakladateľka firmy Monna Lucia

S láskou pre krásu - Cesta podnikania a elegance s Luciou

Už od detstva som sa inšpirovala módou a krásou. Vyštudovala som obchod a podnikanie, marketing. Podnikať som začala po 10 rokoch od vyštudovania. Remeslo živnosti kaderníctvo a vizáž bolo mojou záľubou, preto som otvorila salón krásy. Miľujem, keď ženy sa starajú o seba , ale samozrejme všetko s mierou a eleganciou. Dokonalosť podnikania bolo tvrdé vypracovanie sa na hair stylist a makeup artist. Jednoducho musíte mať v sebe nadanie od narodenia.

Dopĺňala som podnikanie kvalitnými školeniami, ktoré som absolvovala v Taliansku. Tým som dala dokonalosť podnikaniu. Na podnikateľské začiatky mám krásne spomienky. Po čase som spojila podnikanie so spoluprácou módnych obchodných firiem z Florencie, s ktorými spolupracujem dodnes. Snažím sa držať úspech aj s výrobou hand made šperkov, ktoré sú na objednávku podľa predstavy zákazníka. Držím sa na trhu od roku 2011 a od roku 2017 sa špecializujem móde a šperkom. Atraktívne produkty v kombinácií s úspešným marketingom sú kľúčovými krokmi k expanzii.

Kombinácia zodpovednosti a neobmedzenej ponuky produktov vo vlastnom biznise , je dovod prečo podnikanie sa stáva radosťou. Zaručenou inšpiráciou sú životné skúsenosti. Mesto Trenčín dýcha energiou a novým reštartom. Šperky a módu beriem ako svoj denník. Je rozdiel, keď navrhujem pre seba alebo pre niekoho iného – v tom je kompromis. Každý šperk by mal byť ľahko viditeľný, preto ich vyrábam a vkladám do šperkov kúsok seba. Tvorba šperkov a obrazov je zmyslom mojho života ako moja rodina. Nesmierne ma teší, keď možem ponúknuť zákazničkám originalitu a lesk. Kombinujeme vačšie doplnky s minimalistickými materiálmy, ktoré doladíme vhodným módnym kúskom.

Navštevujem niekoľko rokov medzinárodne výstavy v BOLOGNA, MILÁNO, INSTANBUL aby som priniesla značke MONNA LUCIA najnovšie trendy a vyjadrenie umenia. Verím, že s našou exkluzivitou budete spokojní.

Odporúčam každej žene:
Kvalitný šatník je investícia do vašej kariéry a budúcnosti.

S láskou Lucia